Koupaliště ve Velkém Mederu

Velký Meder – to je malé město v jihozápadním Slovensku v Podunajské nížině na jižní části Žitného ostrova, který je tvořený řekami Dunaj a Malý Dunaj. Ubytování Velký Meder https://www.travelguide.sk/cze/velky-meder/ubytovani/ je proslulý tím, že obsahuje termální pramen s geotermální vodou, která léčí. Je vhodná především na bolesti kloubů, bolesti páteře, ale i na úlevu svalů, dále přispívá k regeneraci organismu.

ubytování

V tomto městě naleznete také zdejší známé a oblíbené koupaliště Thermal Corvinus, které se pyšní svými venkovními i vnitřními bazény a wellness programy. Můžete zde najít až 13 bazénů, některé mají i tobogány s různým osvětlením. Pro milovníky adrenalinu jsou zde skokanské můstky v různých výškách – 1,50 metru, 2,60 metru a 3,60 metru nad hladinou. Pro děti zde naleznete na takzvaný Spraypark, který je plný vodních trysek a herních atrakcí vhodných pro děti do 10 let. Mou oblíbenou částí je vlnový bazén a unášející řeka. Vyzkoušet můžete i perličkovou koupel v jeskyni.

plavecký bazén

Pokud plánujete dovolenou ve Velkém Mederu, rozhodně vás nemine hledání ubytování. Avšak nemějte strach, levné ubytování seženete jak v okolí koupaliště Thermal Corvinus, tak i po celém Velkém Mederu. Vybírat můžete z různých cenových relací, a to jak z penzionů, hotelů či privátů. Priváty – tedy jednotlivé apartmány mají výhodu v tom, že každý apartmán vlastní kuchyňku, takže si zde můžete jídlo vařit. Tuto variantu ocení hlavně rodiny s dětmi. Pokud si ovšem nechcete dělat starosti s jídlem, v okolí jistě naleznete četné množství restaurací a jídelen. Zvolit si můžete třeba apartmán Royal, Szabó Pavel, apartmán Villa Solar, apartmán Robert Vlcsko, Solar Park, a nebo apartmánový dům Dalbi. Nebo se o jídlo nechcete vůbec starat? Pak můžete vybírat z penzionů a hotelů, které nabízejí pobyty s polopenzí, či s plnou penzí. Mezi oblíbené hotely patří hlavně hotel Aqua a hotel Elenka.