Podzim a zima na jihu Čech

Nemůžete se dočkat, až ucítíte linout se ulicemi vůni vánočního svařáku nebo punče? Až zase vyrazíte někam za zážitky a krásnou pohodovou atmosférou před vánočními svátky? Nemusíte nutně jezdit do německých nebo rakouských měst, rezervujte si pobyt v krásném českém městě, užijte si wellness a odjeďte odpočatí a naplnění novou energií do vánočních dní u vás doma.

advent

Vyrazte na jih naší České republiky a zažijte na vlastní kůži nevšední zážitky, spojené s návštěvami zajímavých míst, turistické cíle, po jejichž splnění se večer odměníte kvalitní večeří, saunou, vířivkou nebo masáží. Proč se nezregenerovat takto v podzimní sychravé dny, abychom měli dostatek energie na zimní počasí, které se co nevidět objeví a s ním i každoroční zimní deprese z toho, že je málo sluníčka, málo světla, dny jsou krátké a není možné trávit čas venku, jako tomu bylo doposud.

Destinací, kterou vám dnes představíme je jih Čech. Často si tento pojem lidé spojí nejčastěji s Lipnem, Českým Krumlovem nebo s třeboňskou oblastí rybníků. Ale řekněte si, byli jste vůbec někdy ve městě, kde se každý rok koná Země živitelka? Kde mají krásné obrovské náměstí s úchvatnou radnicí? Kde se čepuje lahodný Budvar a gastronomie se zde snoubí s krásami města? Ne? Proto je potřeba to napravit.

vanoce

Krásné a zároveň velice finančně přívětivé je ubytování Günstige Unterkunft České Budějovice Penzionurudolfa, který kromě přívětivého ubytování nabízí také doplňkové služby jako jsou sauny, vířivka a masáže. Takže wellness jak má být! Zarezervujte si pobyt v předvánočním termínu a zažijte zde krásné adventní dny, včetně trhu, vánoční výzdoby a mnoha zážitků, které vás zde čekají. Hýčkejte sebe i vaše blízké – můžete to darovat také jako originální dárek pod stromeček třeba vašemu manželovi nebo třeba rodičům. Všichni si tu užijí to své.