Změna designu

Posted on 10. 10. 2022 in Byt a dům by

Myslíte si, že bytový návrhář je jenom pro bohaté? Protože když jsem mamince řekla, že si do svého bytu vezmu asi bytového návrháře, tak se maminka chytala za hlavu. Moje máma vůbec nechápe, že už je nová doba a že nemusí být všechno zase tak úplně drahé, jak ona si myslí, jenomže moje máma slyší slovo návrhář nebo designér a už se jinak myslí, že to budou deseti tisíce. Jenomže to ale není pravda. V dnešní době se návrhářině věnuje opravdu skoro každý člověk. Ale pouze jenom někteří na profesionální úrovni. Já jsem se kde se věnovala designu zahrady, ale přestalo mě to moc bavit. Protože jsem na to měla opravdu málo času.

Existují i luxusní byty.

Takže si design o zahradu dělám pouze sobě a mým rodičům, bratrovi a sestře. Nicméně https://www.pravidla.cz/hledej/%3Fqr%3Dnicm%25E9n%25EC ale bytový návrhář taky nemusí být drahý, jak si myslíte. Ano, logicky jsou taky někteří úplně luxusní designéři, kteří jsou sice drazí, ale to už je kvůli tomu, že jsou vyhlášení a světoví odborníci. Pokud si vyberete opravdu obyčejného bytového návrháře, tak věřte, že třeba dáte za jednu místnost dva tisíce až tři tisíce korun. A myslím si, že to není mnoho. A já jsem chtěla nechat předělat naší ložnici. Víte, našla jsem si nového přítele, takže jsem chtěla udělat komplet změnu.

Mám ráda bytový minimalismus.

Obývák a kuchyň jsem si nějak nadesignovala sama, ale ložnici jsem chtěla mít úplně dokonalou. Takže jsem se s panem bytovým návrhářem dohodla, že mi krásně upraví ložnici. Udělali jsme různé náčrty a on mi potom na počítači udělal takový 3D efekt, abych viděla, jak by to vypadalo. A když jsem byla rozhodnutá ke konečnému výsledku, tak jsme si plácli a bytový návrhář mi změnu provedl. Zaplatila jsem mu slíbené peníze a bylo hotovo. Navíc jsem velmi spokojená a bytového návrháře mohu doporučit dál. Nebo už máte nějaké zkušenosti s bytovým návrhářem https://bydesign.cz/? Je totiž už mnoho lidí, co návrháře doma mělo.