Láska na první pohled

Posted on 8. 2. 2023 in Láska by

Věřte mi, že láska je opravdu krásná. Myslím si, že lásku by měl prožít opravdu každý. Tedy alespoň já si nedokáži představit, život, kdybych měla žít bez lásky, protože jsem opravdu hodně romanticky založený člověk, takže bych taky moc ráda očekávala, kdyby ostatní lidé mi lásku vraceli. A to nemyslím, jenom tu lásku, kterou mám v partnerství se svým přítelem. Svého přítele jsem potkala na narozeninách svého bratra. Musím říct, že to možná byla taky dokonce láska na první pohled. I když já tedy bohužel patřím k těm, kteří na lásku na první pohled vůbec nevěří.

Toužím po rodině.

Ale i tak jsem byla velice ráda, že jsme se s přítelem potkali. A byla jsem ještě více překvapená a taky šťastná, že právě můj budoucí přítel znal mého bratra. Oni dva byli velice dobří kamarádi, ale opravdu dlouho se neviděli. Navíc spolu poslední tři roky chodili na základní školu, takže jsem taky mohla mít takovou malou jistotu, že je to slušný muž, protože můj bratr řekl, že je slušný. A proč svému bratrovi taky nevěřit, že? Takže jsem neměla absolutně žádnou šanci, bych mu nějak nevěřila. Nebyla jsem vůbec nedůvěřivá. Věřím skoro každému, nemám důvod někomu ihned nevěřit, a to je možná ta velká chyba, kterou pravidelně dělám.

Jsem dost romantická.

Myslím si, že zase být extrémně důvěřivá je také špatné. Tohle je právě můj případ. I když jsem zaslepená láskou, tak vždycky stojím nohama pevně na zemi. Ale nestačí to. Bohužel se mi to ale u tohoto posledního přítele vůbec nepodařilo. Nakonec to dopadlo všechno tak, že mě můj přítel podváděl na každém rohu. Dokonce i můj bratr se divil, co to z jeho kamaráda vyrostlo, protože on prý nikdy takový nebyl. Ale jak už víme, tak lidé se mění a vůbec nezáleží, jestli jde o lásku anebo ne. A co vy a láska, už jste potkali tu pravou lásku nebo na ni stále čekáte? Já ji potkala, ale za dva roky mě moc zklamala, takže mám nyní velkou potíž s tím, abych věřila mužům. věřím, že se to brzy změní.