Láska může být i jen na oko…

Posted on 17. 10. 2022 in Láska by

Myslíte si, že ve všech vztazích je to o tom, že se dva lidé velice milují a nedovedou si představit, že by chodili s někým jiným? Rozhodně to tímto způsobem nefunguje všude a to, i kdyby něco takového bylo pěkné. Bohužel jsou vztahy, kde je to tak, že láska je pouze na oko. Na první pohled to může vypadat, že je to mezi daným párem dobré a že se určitě mají rádi, ale ve výsledku tomu může být úplně jinak. Jak? Tak, že jeden může toho druhého milovat na 100%, ale ten druhý může mít daného člověka jen rád. Někdy to dokonce bývá i tak, že jeden miluje a druhý začíná mít k tomu prvnímu odpor.

dva lidé

Pokud vztah dojde až do takové fáze, rozhodně to není dobré, protože pokud se to nezačne nějakým způsobem řešit, může to dopadnout tak, že dva lidé půjdou od sebe. Věřte, že u mnohých párů je láska jen na oko. Jsou skutečně i páry, kde to je tak, že dva lidé se mají jen rádi a někdy dokonce už ani to ne. U takových párů je opravdu otázkou, jak dlouho to ještě vydrží. Pokud spolu má daný pár malé děti, je možné, že zde bude snaha o to, vydržet v daném vztahu do doby, než dítě vyroste a pochopí, proč šli rodiče od sebe. Bohužel každý vztah je jiný.

dva lidi

Jsou vztahy, které jsou opravdu perfektní a člověk jen může závidět, ale jsou i takové, kde to skřípe a to i přesto, že by člověk něco takového neřekl. S láskou je to mnohdy složité a člověk by si měl dostatečně promyslet, jestli to daného vztahu jít nebo ne, pokud nebude ochoten dát do takového vztahu všechno. Bohužel najdou se lidé, kteří se rozhodnou po 14 dnech vztah ukončit, protože zjistí, že pro ně něco takového není, ale jsou i lidé, kteří vydrží i několik let a teprve poté přijdou na to, že něco takového nebude ono. Je to opravdu různé. Jeden nikdy neví, s čím se setká a jestli právě on bude mít to štěstí na člověka, který jej bude milovat a za nic na světě by jej nevyměnil.