Jak si vybrat správného partnera?

Posted on 7. 6. 2022 in Láska by

V dnešní moderní uspěchané době je stále těžší se nějakým způsobem seznámit. Většina mladých lidí se seznamuje prostřednictvím sociálních sítí. A to buď přes facebook nebo Instagram. Ale toto seznamovaní přináší s sebou také spoustu jiných rizik. Třeba ten, že váš budoucí partner nebude vůbec ten, za koho se na síti vydává. Napsat vám může samozřejmě cokoliv. A profilovou fotku si v klidu může stáhnout na internetu. Navíc může to být různý druh pedofila nebo sexuálního predátora. Ale jak tedy postupovat, když nechceme být sami? Máme vůbec ještě nějaké možnosti než jen obyčejné seznámení přes internet?

vztah

Ano určitě jsou tu i jiné možnosti. I v dnešní době se můžete jednoduše seznámit tak, že budete chodit mezi lidi. Ne jenom na diskotéky a zábavy, ale třeba i do parků na výlety do přírody. Na různé přednášky, vernisáže a podobně. A pokud máte děti nezapomeňte co nejčastěji navštěvovat zábavné akce pro rodiny s dětmi. Určitě tam může být i tatínek, který je momentálně sám a hledá lásku stejně jako vy. Ale abyste byli šťastní musíte vědět přesně koho hledáte. A vědět jaké vlastnosti a charakter má mít. Mějte na paměti, že vzhled není určitě všechno. A že pokud je chlap namyšlený a sebestředný nepůjde mu ani o vás ani o vaše děti. Když chcete o potenciálním partnerovi co nejvíce zjistit, ptejte se ho na jeho rodinu. Uvidíte, jak se o ní vyjadřuje, jak moc velké a důvěrné svazky s nimi má. Podle toho můžete očekávat, že podobným způsobem se bude chovat k vám i vaší rodině.

svatba

Pozorujte, jestli má možný nový partner nějaké cíle. Jestli se chystá něco budovat nebo něčeho v budoucnu dosáhnout. Pokud nechce bude mu se vší pravděpodobností ukradený i ten váš. Také chování prozradí opravdu hodně. Jak se chová k lidem kolem sebe? Jaké názory na lidi u něj převládají? Protože co teď říká o jiných asi v budoucnu zažijete i na vlastní kůži. Za další si zjistěte, jak se vyjadřuje o svých bývalých partnerkách a co očekává od budoucího vztahu. A nezapomeňte si zjistit, jestli se ponaučil z minulých vztahů a nebude stejné chyby opakovat i ve vašem možném novém vztahu. Pokud o vás má zájem zjistíte to. Bude chtít být jen s vámi a věnuje vám svůj veškerý čas.