Komplikovaná láska

Posted on 30. 3. 2022 in Láska by

Jsem zmatená. Jednoho dne jsem v obchodě na brigádě a tam prošel jeden charismatický muž. Kdo to je? Pohlédl na mě. Jde za mnou? Ano, jde. Jenom si vyzvedl sýr a pousmál se. Kolena se mi podlamují. Co, když je to ten můj princ jako z pohádky? Vám asi přijde, že lítám v oblacích, že? Máte asi pravdu. Sen, který se nikdy nesplní. Oči, které se poprvé střetli se do sebe zamilovali. Ale ani jeden to vůbec neví.

děti

Ten den byl kouzelný a řekla jsem si, že ten den D je konečně tady. Ten den D rychle zmizl. Vypařil se jako představa v hlavě. Muž odešel a já nevěděla, jak se jmenuje, ale byl tak pohledný, že při pohledu na něj člověk zkamení. Jenže jsem si pak uvědomila, že sýr měl na objednávku a hned mi došlo, že jeho jméno mám. Neuvěříte, ale kde byl. V koši. Papírek se jménem jsem si vytáhla a hned se ho pokusila najít na Facebooku. Když jsem ho konečně našla, tak jsem si myslela, že to nemůže být on. Na té fotce vypadal tak mužsky, že jsem si říkala, jestli nemá rodinu a manželku. Hodně jsem váhala, jestli poslat žádost. Poslala jsem jí. Žádost přijatá. Nepsala jsem, ale po pár měsících napsal muž.

dům

Psali jsme si od rána až do noci – skoro každý den. Bylo to krásné a milé. A pak jsem si začala uvědomovat, že se mi moc líbí – jaký je. Pak jsme se setkali venku. Byli jsme na procházce a jak probíhalo první setkání? Povídali jsme si a ke konci jsme se obejmuli. A jak probíhalo druhé setkání? Povídaní si a procházení se po přírodě. Jak kouzelné. Ale co bylo ještě více kouzelnější, tak to byl první polibek. Když se mi něco zdá, tak vím, že se mi to splní. A zdálo se mi o polibku, který se i uskutečnil. A jak to probíhalo? Obejmula jsem ho a dala jsem mu pusu na tvář a on hned pokračoval na mé rty a políbili jsme se. Co mi řekl? Že je zmatený jako včelka. A od prvního polibku se to tak zvrtlo, že jsme začali k sobě něco cítit. A po dvou letech čekání, jsme už dva roky spolu, a dokonce jsme si pořídili dvě kočičky, které máme moc rádi!