Oslava osmnáctých narozenin

Posted on 30. 3. 2022 in Zábava by

Osmnácté narozeniny bývají často netrpělivě očekávané všemi mladými lidmi, kteří se těší, až si budou po absolvování autoškoly moci sednout za volant. A konečně vyrazit na místě řidiče za dobrodružstvím. Dveře se začnou otevírat i  mnohým k aktivitám, které byly do věku plnoletosti zapovězeny. A snad proto bývá příprava na oslavu osmnáctých narozenin pečlivě zvažována. Zábavu, aby zaujala všechny věkové kategorie hostů, je vhodné začít plánovat alespoň měsíc dopředu. Ze všeho nejdříve je nutné vybrat vhodný prostor, do kterého budou hosté zváni. Jejich počet je směrodatný. Pokud jich bude více než deset, je vhodnější si pronajmout ať už malý sálek či hosty pozvat do restaurace, ve které jsou pro tyto akce připravené podmínky. Pro menší počet přátel stačí vyklidit část pokoje. Aby pro všechny bylo možné vytvořit pohodlné sezení. A hlavně prostor pro nezbytné pohoštění. Ideální oslava osmnáctých měsících je v letních měsících narozeninová párty. Ať už přímo v zahradě, u přehrady či terase oblíbené restaurace. 

Narozeninová zábava

Pokud pozvaní hosté mají rádi zábavu, u které se hraje na hudební nástroje a zpívá, je vyhráno. Tímto způsobem lze strávit příjemně společný čas. Pro začátek je soutěž Co zrovna hraje? ideálním způsobem, jak rozproudit zábavu. Pravidla jsou jednoduchá. Z připraveného playlistu, který je potřeba nahrát dopředu, se z úryvku soundtracku ke známým seriálům a filmům musí uhodnout ten správný.

Narozeninová zahradní párty

Pro vítěze je nezbytné připravit vhodnou odměnu. Rovněž Karaoke je oblíbenou zábavou. Navíc pro hosty všech věkových kategorií. Nezbytná je buď  obrazovka počítače či televize, na které probíhají, za hudebního doprovodu, texty písniček. Stačí si vybrat tu pravou a ostatní se rádi přidají. Během oslavy, která je naplánována v létě do zahradních prostor, je možné zábavu rozšířit i o společné hry. Ať už je to Twister, Frisbee či v poslední době stále více oblíbený Pétanque. Který má tu výhodu, že si ji mohou zahrát jak dětští, tak dospělí hosté. Jeho pravidla nejsou složitá. Stačí jenom rovná zahradní plocha. Na níž se odehraje zábavný souboj pomocí speciálních koulí.