Za zábavou do bazénu

Posted on 7. 11. 2022 in Zábava by

Vyrazit za vodní zábavou je možné i s dětmi v kojeneckém věku. Pro které jsou organizovány plavecké kurzy. Součástí bazénu, s teplotou vody okolo třiceti stupňů, je i sauna, kterou mohou využívat jak maminky, tak batolata. Radost dětí už od prvních lekcí nezná mezí. Nejenže je jim dopřáno dovádění se svými kamarády. Ale zároveň jsou, nenásilnou formou, za doprovodu říkanek a písniček, seznámeni s různými plaveckými polohami. A základy potápění. Což rodiče ocení při pobytu u moře o letní dovolené. Kdy jejich potomek, vyzbrojen dobrými základy, nemá z vody strach. Pro starší děti, ale i pro dospělé jsou připraveny podvodní herní kurzy. Při kterých lze rovněž zažít, kromě potřebného výcviku, i dostatek zábavy. Nepostradatelnými pomůckami pro všechny nadšence je maska, šnorchel a ploutve. Tři věci, které nejen usnadní pobyt pod vodou.

Zábavný bazén pro děti

Ale i možnost si společně pod hladinou zahrát mix různých her. Rovněž rozvoj motoriky je při této činnosti velkým bonusem. Stejně jako sebedůvěry a vytrvalosti. Vítanou výhodou je, že tyto plavecké kurzy jsou pořádány v krytých bazénech. A tím pádem za jakéhokoliv počasí. Obzvláště v zimních měsících je to oblíbený zdroj zábavy pro celou rodinu. Mermaiding je kurz plavání určený převážně pro dívky. Pod vedením instruktora se v něm učí plavat v kostýmu mořské panny. Což přináší do vodní zábavy i kus romantiky. Proto jsou na závěr dívkám pořízeny fotografie na památku.

Kurz potápění

Kurz freedivingu a scubadivingu je v současnosti nejnavštěvovanější kurz plavání. Ve kterém si začátečníci vyzkouší jaké to je, ponořit se do hloubky na jeden nádech. Toto dobrodružství je možné jenom pod dohledem zkušeného průvodce. S potřebným potápěčským vybavením. Tuto společnou zábavu je možné absolvovat ve skupině až osmi lidí. Což usnadní první ponor, vzhledem k tomu, že je to pro každého poprvé. A vzájemné povzbuzení dělá divy. Velkou výhodou je možnost zapůjčení veškerého vybavení přímo na místě. Poté stačí se připravit a skočit do bazénu po hlavě.