Výběr dárku už nemusí být problém!

Posted on 19. 12. 2022 in Služby by

Každý jsme jiní. Někdo má rád rybaření, někdo raději vaří, jiný je blázen do uklízení. A právě proto každého potěší naprosto jiná věc, a to je na tom to nejhorší. Samozřejmě existují dárky pro všechny, takové univerzální dárky, ale je blbé takový dárek někomu dát, protože to znamená, že buď nevíte, co má ten člověk rád, nebo zkrátka nemáte čas a ani chuť mu něco vybrat přesně pro něj. Proto je blbý nápad dávat někomu takový dárek, aby si právě toto nemyslel. Nebylo by to moc ideální. Univerzální dárky se dávají někomu, koho tolik neznáte, například když vaše dítě vybírá dárek učitelce, nebo když dáváte dárek svému nadřízenému k Vánocím, pokud si dárek teda dáváte.

dárek

Zkrátka tyto univerzální dárky se dávají někomu, koho moc neznáte a nevíte přesně, co má rád a co o svém volném čase dělá. V tomto případě po něm sáhnete. Co když je to ale blízký člověk? Rodina nebo kamarád? V takovém případě je lepší trochu popřemýšlet, co má ten daný člověk rád. Je třeba si rozvrhnout, co je a není vhodné mu koupit, protože někdo, kdo nenávidí uklízení nebude asi moc rád, když mu dáte něco do domácnosti, nějakou vychytávku na uklízení. Naopak ten, kdo třeba rád vaří ocení kuchařku. Také záleží, jaký ten člověk má k vám vztah. Kamarádce můžete koupit něco vtipného, například pánský striptýz Agenturafox, který si moc ráda užije.

dárek

Toto ale na druhou stranu nemůžete dát své tchyni, která by z toho asi moc nadšená nebyla, záleží, jak se chová a jaký k ní máte vztah. Pokud je to velká oslava narozenin a tchyně je trochu bláznivá, tak jí to klidně kupte, ale pokud spolu nemáte moc dobré vztahy a je konzervativní, raději sáhněte po něčem jiném. Dost záleží na svátku, kdy obdarovanému dáváte dárek. Pokud se jedná jen o svátek, zvolte menší dárek, u kterého ho spíš potěší to, že jste si na něj vzpomněli více než samotný dárek. Pokud se jedná o narozeniny, samozřejmě zvolte větší dárek, obzvlášť pokud má daný kulatiny, je to takové nepsané pravidlo.