Bazén a údržba

Když píši o koupání v bazénu, tak myslím bazén, který máte doma na zahradě nebo přímo v domě. Nemyslím tím bazén veřejný, neb o tom víme každý své a kdo může, tak se mu vyhýbá. Bohužel, každý nemůže plavat doma, tak jej navštívit občas musí, chce-li si ovšem své plavání http://www.plavani-katka.cz/ užít.

Doma však máme jistotu, že je voda naprosto v pořádku, že v ní není špína a nežijí v ní živočichové. Tím ovšem nemyslím již výše zmíněného žraloka, neb chobotnici. To ne. Myslím tím mikro živočichy, jako jsou například bakterie. Ty ničíme chemicky, takže máme vodu čistou jako sklo a hygienicky nezávadnou.

psík u bazénu

Jenže se občas stane, i když o to nestojíme, že se do vody něco dostane. Něco, co by ani filtrem neprošlo. Takže dochází k situaci, kdy se otec naklání pro nějaký větší kus dřeva či špíny, aby ji vylovil a čváááách, už je tam i v kalhotách a košili. Jistě, je to příjemná podívaná hlavně pro děti a sousedy. Samotný hlavní aktér poulí oči a prská na všechny strany jako křeček. Inu, zavinil si to sám.

A při tom se to vůbec nemuselo stát. Stačilo si pořídit teleskopickou tyč a vše by se obešlo bez nechtěného koupání. U velkých bazénů je tato věcička dokonce povinností.

Tato teleskopická tyč neslouží jen ke sběru nečistot z hladiny. Na její konec se dá upevnit třeba kartáč na stěny bazénu nebo další pomůcky. Je prostě vhodná k více věcem.

dívka v bazénu

Pokud se zrovna rozhodujete si takovou tyč koupit, nekupujte ji někde na trhu za sto korun, ale raději dejte více peněz a kupte si něco pořádného. Nehledejte na internetu, ale klikněte si zde na výše uvedený modrý odkaz. Zde vám nabídnou tyče z hliníku, tedy žádný póvl materiál. Tyto vám vydrží skoro celý život, takže by volba ně měla padnou jedině zde. Takovou kvalitu stěží seženete někde jinde a když tak mnohonásobně předraženou. Takže neváhejte a ihned objednávejte, aby se na vás vůbec dostalo.