Pes se skvělou povahou

Posted on 15. 10. 2022 in Nákupy by

Skvělý pes pro rodiny s dětmi
Mnoho rodin má psí kamaráda. Je to zcela běžný zvířecí společník, a pes člověka provází tisíce let. Najdete jej v mnoha rodinách, protože pes má velmi příznivý vliv na psychiku člověka. Často jej mají samotní lidé, ale samozřejmě i celé rodiny. Existuje celá řada psích plemen, která se liší svou povahou, vzhledem, velikostí, váhou, a nároky na chov. Jsou plemena, která jsou vhodná do každé rodiny, a jsou plemena, která se hodí jen ke zkušeným chovatelům.

akita inu

Akita inu je vhodná ke každému
Pokud hledáte psa pro svou rodinu, mohla by se ve vašem výběru objevit i akita inu. Jde o poměrně mohutného psa, ale je to mazlík. Akity mají milou a věrnou povahu, ale přesto jsou velmi dobrými obránci. Dokážou ochránit svého páníčka, pokud je to potřeba. Akity jsou známé svou nekonfliktní povahou, a nevykazují znaky agrese. Pokud tedy hledáte psa do rodiny s dětmi, je akita skvělou volbou. Děti totiž miluje a dokáže si s nimi hrát.

Pro dospělé akita svou velikostí neznamená, že budou muset trávit hodiny na hřišti a procházkami. I přes to, jak je velká, si vystačí s kratšími procházkami a občasnou zábavou. Nevyžaduje příliš dlouhé venčení, což je další výhoda tohoto skvělého plemene.

akita hlídá

  • Jak si vybrat akitu?

Stejně jako u jakéhokoliv jiného psa byste měli vybírat psa pouze z ověřených chovů a rozhodně se vyhýbat množírnám. Naše chovná stanice nabízí pouze čistokrevnou japonskou linii, patříme mezi celosvětově uznávané stanice. Podařilo se nám svou pílí a prvotřídní péčí o naše psy získat mnoho certifikátů, které dokládají kvalitu naší stanice. Pokud hledáte akita inu štěně, máme v současnosti 6 pejsků a 2 fenky. Ke každému štěněti od nás dostanete kompletní administrativu a poučíme vás, jak je o aktiv co nejlépe starat. Štěnětem z naší stanice nikdy nešlápnete vedle, naopak získáte prvotřídního psího společníka.