Lahodná káva

Posted on 27. 12. 2022 in Nákupy by

Jsem opravdu velká milovnice kávy, proto taky nakupuji na webových stránkách thecoffe.cz, kde je nakupují opravdu kvalitní kávu. A taky samozřejmě vím, že na této webové stránce dostanu vždy vysokou kvalitu a taky za dobrou cenu. Jenomže je taky rozdíl, kolik je člověk ochotný do kávy mi naložit finančních prostředků. Mě nedělá problém si koupit ani třeba dvě kila kvalitní kávy za tři tisíce korun. A tohle jsem jednou dala za cibetkovou kávu. Tedy sice to nebyla úplně stoprocentní pravá cibetková káva, ale dvoukilovou kávu jsem koupila za necelé tři tisíce korun a byla chuťově opravdu luxusní a delikátní.

Kávu si dopřávám vícekrát denně.

Taky mi velice chutná Arabica káva. Arabica káva je taková silnější a taková více tmavá než třeba klasická káva, jako je například Jihlavanka. Samozřejmě, že Jihlavanku taky piji často, chutná mi. A je to moje káva, na které jsem vlastně vyrůstala. Kávu piji od svých šestnácti let a musím říct, že jsem na kávě už tak moc závislá, že bych bez ní asi nikam nešla. Pokaždé, kdy se ráno probudím, tak ihned první, co udělám, tak jdu, že si uvařím kávu. A opravdu bez kávy bych nemohla fungovat a opravdu nechápu lidi, kteří třeba kávu nepiji vůbec. Protože znám ve svém okolí dva muže, kteří vůbec nepiš kávu, že prý jí ani nechutná.

Kávu opravdu zbožňuji.

Taky nerozumím tomu, že tohle někdo může říct, ale samozřejmě to všechno respektuji a vždycky jim udělám čaj. A někdy se ke mně staví anebo mi s něčím pomáhají, tak si dopřejeme arabica kávu a oni čaj. Je to můj kamarád a bratr. Pokud i vám velice chutná káva, tak taky můžete vyzkoušet nějaké kvalitní druhy káv na zmíněných webových stránkách, protože si myslím, že budete jistě spokojeni, protože taková káva vám jistě zpříjemní chvilky vašeho života. Vím, že taky mnoho lidí používá kávu jako nápoj, u kterého se konverzuje, je to podle mě takové nealkoholické společenské pití. Já to tak mám a vždy, když jdu k někomu na návštěvu, tak vždy kávu přijmu.