Sklady a kontejnery

O nějakém pronájmu skladu jsem ještě vůbec neslyšela a nevěděla jsem ani o něm, že to jde, dokud můj přítel nešel pracovat do Prahy, kde jsou například samoobslužné sklady. A přítel pracuje v Praze 6, takže jsme se tam taky museli přestěhovat. Bydleli jsme tedy nedaleko, ale chtěla jsem, že když přítel si našel práci, kterou chtěl dělat celý život, tak jsem řekla, že se tedy přestěhujeme. A kdybyste viděli ten radostný výraz v přítelově obličeji, tak byste se přestěhovali asi taky. Byla jsem ráda, než přítel s tím souhlasil. Nakonec jsme se rozhodli, že půjdeme bydlet do malého bytu, než si našetříme více peněz a později si třeba koupíme vlastní dům anebo byt. Bylo to docela prima. Taky jsem si řekla, že když už budeme bydlet jinde, tak taky si budeme muset pronajmout nějaké kontejner, kam dávat naše věci, které chceme přestěhovat a taky vystěhovat pryč.

Skladů je velké množství.

A přítel řekl, že když pracuje v práci, kde pronajímají kontejnery, takže bychom mohli mít taky nějakou slevu. A nakonec to dopadlo tak, že nám přítelova firma půjčila kontejner k pronájmu opravdu úplně zadarmo. Nemohla jsem tomu uvěřit. My s přítelem neoplýváme opravdu moc peněz, takže jsme byli opravdu moc rádi, že nám firma otpsklady.cz půjčila kontejner k pronájmu opravdu zadarmo.

Sklady najdete všude.

A tohle jsem ale opravdu nečekala. Myslela jsem si, že dostaneme nějakou třeba jen dvacetiprocentní slevu anebo něco v akci, ale že budeme mít kontejner k pronájmu opravdu zadarmo, tak to jsem vůbec netušila. Tohle všechno jsme našli na webových stránkách opcsklady.cz, kde najdete opravdu mnoho informací na sklady k pronájmu. Najdete tady taky návod, jak pronajmout kontejner anebo taky prodej kontejnerů a ceník. Nebo na těchto stránkách najdete taky úplný ceník a taky prodej kontejnerů, jak všechno probíhá a taky jak pronájem skladu funguje.