Army móda

Posted on 28. 10. 2022 in Nákupy by

Pamatuji si, jak mi můj dědeček stále vykládal o tom, když byl na vojně. Myslím si, že je to docela velmi zajímavé. A taky když jsem potom pracovala v domově důchodců, kde jsem se o ně starala, tak jsem tam taky velmi často poslouchala pány, jak mi povídali, když taky byli na vojně. A musím uznat, že to jsou opravdu krásné a někdy až dojemné příběhy. Třeba mi vykládali, jak jejich manželky a jejich přítelkyně čekaly na své muže, až se vrátí z vojny. A tak jsem si říkala, jestli vůbec možné, že vojna v dnešní době není anebo je. Jestli jsou to samé výhody nebo nevýhody. Sice zase to je výhoda, že vojna není, že jsou pánové doma s rodinou. Ale zase je nevýhoda, že pánové už nejsou tak mužní, jalo dříve. Vždyť přeji jenom ta vojna každého muže utuží a přesvědčí ho o mužské síle a tvrdosti. V dnešní době nedokáže muž udržet ani zbraň v ruce.

Bavilo by vás chodit na vojnu?

Podle mého názoru by každý muž měl umět bojovat a potom ochránit svůj stát. Mimo tohle, ale taky mám ráda třeba army módu, která je efektní a taky cool. Koukala jsem se třeba na webovou stránku armytrika.cz, kde se mi líbily opravdu skvělé věci. A co byste třeba řekli na 13. dělostřelecký pluk? Víte vůbec co to je? To já, když jsem slyšela o tom 13. dělostřeleckému pluku, tak jsem si představovala jenom válku a vojnu.

Army styl baví mnoho lidí.

Ale to jsem se moc spletla. Protože tady si ale můžete koupit úplně krásnou mikinu anebo triko. Anebo dokonce známkový blok. Líbil by se vám třeba poznámkový blok 13. dělostřelecký pluk? Pokud ano, tak se podívejte na webové stránky armytrika.cz, kde je najdete trika a military s tematikou. Nebo třeba dámská mikina s kapucí army oddíl je taky velmi zajímavá, taky zde pořídíte trika za skvělou cenu. Stačí se jenom podívat na webové stránky. A když už jsme u té vojny a army, tak víte vůbec, co to 13. dělostřelecký pluk přesně znamená?